KOSMEETIKU TEENUSED

GERMAINE DE CAPUCCINI


BAASNÄOHOOLDUSED:     33.-
Naha pinnapuhastus, koorimine, seerum, massaa˛, mask, silmakreem, päevakreem
  • Niisutav
  • Vananemisvastane
  • Rahustav
  • Elustav
  • Puhastav

GERMAIN DE CAPUCCINI NÄONAHA ERIHOOLDUSED

NIISUTAV HOOLDUS MERELINE     46.-
Sobib kõikidele nahatüüpidele, isegi tundlikule nahale. See hooldus pakub väsinud ja streessis nahale intensiivse luminoossuse ja lõdvestatuse. Peale hooldust on nahk siledam, elastsem ja rahustatud. Välimus on tervem ja pehmem. Nahk taastab oma välimuse ja loomuliku ilu.

UUENENUD C-VITAMIINI HOOLDUS     55.-
Mitmekülgne intensiivne korrektsioon - esimeste miimiliste kortsude, joonte, dehüdreerimise, sära ja tugevuse kaotuse jm. vananemisnähtude vastu.

TRIMMIV JA NOORENDAV HOOLDUS KANGASMASKIGA     50.-
Innovatiivne hooldus, mis on formuleeritud spetsiaalselt selleks, et koheselt töötada vananemis- ja väsimusmärkide vastu. Hooldus silub näojooned ja kustutab kortsud, parandab sügavuti naha tihedust, nahk muutub silmnähtavalt pinguldatumaks.

BEAUTY INFUSION HOOLDUS     50.-
Beauty Infusion'i eksklusiivne kosmeetiline tehnoloogia toimib kolme erineva põlvkonna (30a+, 40a+ ja 50a+) mikro-emulsioonide toetajana, mis suudavad "süstida" nahasse ilu, mida see vajab. Kolm kõrgelt mikro-emulgeeritud seerumit koos efektiivse läbitungimisvõimega sulanduvad nahka koos Active Base Formulaga, hooldades nahka vastavalt tema vajadustele: taastab naha loomuliku tooni, luminoossuse ja elujõu ka kõige tuhmimal ja stressis nahal; tõstab naha vastupanuvõimet oksüdatiivsete ja põletikuliste protsesside vastu; ennetab esimesi vananemisilminguid, muutes naha tugevamaks ja elastsemaks; annab nahale tugevuse ja pinguldatuse, samuti mugavuse ja heaolutunde.

30' seerum - Elujõud ja luminoossus
40' seerum - Tugevus ja niisutatus
50' seerum - Tihedus ja toitmine


TIMEXPERT LIFT (IN) HOOLDUS     75.-
Uus ajastu pinguldavas näohoolduses. Viimane vananemisvastane saavutus, mille eesmärgiks on taastada naha tugistruktuur. Hooldus on näole, kaelale ja dekolteele. Kõik jõupingutused on suunatud sellele, et suurendada kudesid taastades naha kontuurid ja parandades selle kvaliteeti. Hooldus on inspireeritud kõige arenenumaist näokirurgia tehnikatest, mille eesmärk on kudede tagasitoomine endistesse kohtadesse, järgides samu vektoreid, mille järgi on nad alla vajunud vananemise käigus.

TIMEXPERT RIDES     55.-
Hooldus esimestele kortsudele ja miimilistele joontele.
Soovitav vanus alates 25 - 30 eluaastast.
Regenereerib: töötleb kortse seestpoolt.
Täidab kortsud: töötab miimiliste kortsude vastu ja täidab need.
Silub naha reljeefi, tugevdab naha pinguldatust ja tihedust, ennetades naha vananemist.

EXTRA - VITALITY MINERAL MOUSSE - MASK     45.-
Tõeline vananemisvastane luksuslik remineraliseeriv hooldus, mis põhineb vääriskivide, kristallide ja mineraalide kasuteguril nahahoolduses. Hooldus regenereerib, toidab, niisutab, suurendab naha luminoossust, peenendab naha tekstuuri, muutes naha välimuse perfektseks, elustab ja võitleb naha vananemise vastu. Vaht - mask pakub naharakkudele vääris- ja poolvääriskividest (teemant, hematiit, smithsoniit) ektraheeritud mikroelemente.

NAHKA UUENDAV GLÜKO- JA KARBOKSÜTERAAPIA     30.-
Glycocure on "naha uuendamine", mis sobib naha kroonilise kuivuse, ebaühtlase pigmentatsiooni, akne, kortsude ja miimiliste joonte puhul. Glycocure valmistab naha ette korrektseks ekstraksiooniks ja võimaldab järgnevate aktiivainete optimaalset imendumist. Glycocure soodustab epidermise rakkude uuenemist, parandades naha kvaliteeti, korrigeerib ja kustutab väikesed kortsud, vähendab poore ja miiliume. Sealhulgas niisutab ja parandab naha elastsust ning on märgatavalt noorendava toimega.

VANANEMISVASTANE KOLLAGEENIHOOLDUS     55.-
Näohooldus, mis pakub nahale kõrgkvaliteedilist looduslikku kollageeni, et aktiveerida kollageeni süntees nahas. Hooldus stimuleerib raku uuenemist, vähendab kortsude ilmumist ja parandab naha elastsust ja tooni. Lisaks kaitseb vabade radikaalide eest, reguleerib melanogeesi ja parandab naha reljeefi. Taastab nahka stressist, kirurgilistest protseduuridest, hormonaalsetest muutustest või mööduva aja ilmingutest. Tulemuseks on sügavalt toidetud, niisutatud, nähtavalt siledam ja nooruslikult särav nahk. Hooldus sobib igale nahatüübile. Soovitav väsinud, luminoossuse kaotanud nahale. Hoolduse paremaks tulemuseks eelneb nahka uuendav Glüko- ja Karboksüteraapia.

SRNS HOOLDUS     65.-

O2 HAPNIKUHOOLDUS     65.-

Esteetika ilusalong, Rüütli 17, Tartu Tel: 53 034 068 ja 7 430 390 info@esteetika.ee